Loralynn Moonshadow

Postać Nastki

Description:

Imię: Loralynn “Lynn” Moonshadow

Gracz: Nastka

Rasa: elf
Klasa: łotrzyk
Poziom: 2

Charakter: chaotyczny dobry
Religia: brak

Bio:

Dlaczego Twoja postać została poszukiwaczem przygód?

Rodzina Loralynn nie odpłynęła kiedy była wojna. Mimo że była “high-born”, to zawsze wszyscy byli skromni i od pokolenia na pokolenia jej rodzina zawsze walczyła dla większego dobra ( czy to było zgodne z prawem lub nie). W czasie wojny, jej brat Sokka i ojciec Tarlok wyruszyli w dal aby pomóc ludziom kiedy nastąpiła plaga…ale nigdy nie wrócili. Po powrocie innych elfów, Lynn pytała się wszystkich o losie brata i ojca, ale nigdy nie dostała jasnej odpowiedzi. Każdy mówił co innego…. np:
- Zostali zabici na polu bitwy
- Podczas bitwy Sokka został ranny, ojciec wyciągnął go i uciekli (" ale gdyby uciekli to by już dawno wrócili przecież….to nie w stylu ojca..“-myśli Loralynn”
- Dostali rozkazy aby wrócić do domu, ale musieli przejść przez pasm gór. Sokka był ranny i to bardzo ciężko. Ojciec nie dalby sam rady wiec była zorganizowana grupka ( do 10 osób) aby wrócili razem z nimi. ( “Ale nie wrócili.. wiec musiało się coś stać tam w rejonie..”

Lynn musi wiedzieć co się stało z ojcem. Nie może patrzeć na nieustannie płaczącą matkę. Przygotowywała się przez parę tygodni do tej tzw “ucieczki”. Nie mogła powiedzieć matce o swoich planach. Lynn ma świadomość ze może zginąć, ale zrobi wszystko co będzie mogła. Widzi swój cel: Uratowanie ojca i brata…albo dowiedzieć się prawdy o ich losie nawet jeśli będzie okrutna…

Dlaczego wybrał/wybrała swoją klasę?

Jak Lynn była jeszcze uroczym maleństwem to zawsze przed snem jej ojciec (Tarlok) czytał “Opowieści Łotrzyka Bumiego” (słynna elfia bajeczka dla dzieci). Lynn uwielbiała tą bajkę. Ojciec ją szkolił w walce, nauczył ją strzelać z łuku, i różne tam inne “sztuczki”. Ale nigdy nie myślała ze te umiejętności będzie musiała wykorzystać…

Jaki jest jego/jej główny cel?

Jej celem jest uratowanie ojca i brata. Mimo ze góry są niebezpieczne to nikt ją nie powstrzyma. Jakoś musi tam dotrzeć. Żaden starzec ją nie powstrzyma, ale Krasnolud się może jakoś przyda..

W czym jest naprawdę dobry/dobra?

W byciu zajebistym łotrzykiem.

Loralynn Moonshadow

Zbawca NastassjaElizabethHuff